Administrator IT

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie serwerami opartymi o systemy Windows Server 2008R2/2012R2/2016
  • Zarządzanie usługami Active Directory oraz WSUS
  • Zapewnienie bezawaryjnego działania systemów i aplikacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników oraz klientów zewnętrznych
  • Udział w procesie planowania i rozbudowy infrastruktury
  • Bieżące utrzymanie i rozwój środowisk
  • Aktywny udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach
  • Gotowość do pełnienia dyżurów

Nasze oczekiwania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy wirtualizacyjnej VMware vSphere
  • Doświadczenie w administracji usługą Active Directory i WSUS
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft
  • Znajomość bazy danych MS-SQL
  • Znajomość IIS
  • Doświadczenie w administracji serwerami Linux(podstawowa znajomość)
  • Znajomość sieci na poziomie CCNA
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole
  • Chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane

  • Znajomość systemu monitoringu Zabbix
  • Znajomość narzędzi backupowych. Mile widziany Veeam
  • Znajomość SVN/GIT/GITLAB
  • Znajomość docker+kubernetes
  • Znajomość platformy Microsoft Azure oraz AWS
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD
,"to":[]}&orderby=date&order=DESC" hide_after="8" ]