Analityk Biznesowo-Systemowy IT

Będziesz pracować przy tworzeniu i rozwoju systemów workflowowych do wsparcia sprzedaży produktów finansowych oraz zarządzania obiegiem dokumentów. Czeka na Ciebie współpraca z klientami z branży finansowej, zbieranie wymagań klienta i przekładanie ich na funkcjonalności systemu. Będziesz uczestniczył w procesie wytwórczym opartym o zwinne metodyki, code review, Continuous Integration (CI) (Gitlab).

Twój zakres obowiązków
  • zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych klientów (tworzenie nowych funkcjonalności/rozwiązań, dostosowywanie istniejącego produktu) (systemy workflowowe wsparcia sprzedaży produktów finansowych i obiegu dokumentów)
  • zarządzanie Product Backlogiem (analiza, priorytety, estymacje, przeglądy)
  • współpraca z zespołem programistycznym i Kierownikiem Projektu
  • prezentowanie produktu obecnym i przyszłym klientom
  • opracowywanie specyfikacji i dokumentacji rozwiązań
  • wsparcie testów akceptacyjnych z udziałem klientów
  • wsparcie procesu sprzedażowego w zakresie przygotowania dokumentacji ofertowej
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym/matematycznym/ekonomicznym lub równoważne doświadczenie projektowe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego w projekcie realizowanym dla klienta zewnętrznego
  • doświadczenie we współpracy z kierownikami projektów i architektami IT
  • umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń oraz przygotowywania dokumentacji
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z przedstawicielami różnych obszarów organizacji
  • poczucie odpowiedzialności za tematy, którymi się zajmujesz

Mile widziane:

  • umiejętność modelowania procesów, struktur danych i projektowania ekranów użytkownika
  • dziedzinowa znajomość obszarów biznesowych w usługach finansowych (pożyczki faktoring, ryzyko, księgowość, sprzedaż/CRM, itp.) lub/i obszaru zarządzania dokumentami
  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów - REST
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • znajomość technologii JAVA oraz JavaScript/HTML/CSS
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD