Architekt Systemów IT

Od ponad 20 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Dołączając do nas będziesz współtworzyć nowe i rozwijać istniejące moduły w oparciu o zwinne metodyki zarządzania. Będziesz zajmować się równocześnie jednym lub dwoma projektami. Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami.

We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Twoje zadania
  • Współpraca z klientem w obszarze architektury i koncepcji realizacji, w tym analiza posiadanych przez klienta systemów oraz projektowanie nowych rozwiązań
  • Projektowanie architektury różnorodnych rozwiązań, w tym szacowanie pracochłonności realizacji i identyfikowanie wymagań projektowych dotyczących infrastruktury i integracji
  • Współpraca z analitykiem przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta
  • Planowanie i wsparcie w utrzymaniu systemów
  • Współtworzenie kultury Agile w zespole
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie:
 - specyfikowania funkcji systemu i ustalania zakresu
 - wyboru technologii, produktów i narzędzi dla
   wytwarzanych systemów
 - odbioru i weryfikacji zaimplementowanych funkcji
 - tworzenia i utrzymywania dokumentacji systemów
 - dbałości o jakość kodu / praktyk wytwórczych / narzędzi

Oczekujemy od Ciebie

  • Technicznego wykształcenia wyższego (informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w tworzeniu komercyjnych systemów w technologii Java i pokrewnych
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w roli lidera zespołu
  • Znajomości współczesnych wzorców architektury oprogramowania
  • Znajomości języka Java i jego ekosystemu (Spring, Hibernate)
  • Znajomości systemu kontroli wersji Git
  • Znajomości technologii Web Services (REST, SOAP)
  • Znajomości relacyjnych baz danych
  • Znajomości metodyki Scrum oraz praktyk pair programming, TDD, code review,
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów z klientem
  • Przydatna będzie znajomość: GitLab, Linux, Oracle Database, PostgreSQL, MS SQL Server, Docker, BPMN (Camunda)
Oferujemy
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD