Frontend Developer (Angular)

Twój zakres obowiązków:

Jako Frontend Developer (Angular) będziesz zajmować się budową front-endowej części aplikacji do wsparcia sprzedaży produktów finansowych, zarządzania obiegiem dokumentów i procesami biznesowymi. W projekcie wykorzystywać będziesz technologie Angular 12, REST API, JAVA, Spring, Docker. Będziesz uczestniczyć w procesie wytwórczym opartym o zwinne metodyki, code review, Continous Integration (CI), konteneryzację (Docker). Będziesz mieć bezpośredni wpływ na wizję i sposób realizacji rozwiązań informatycznych.

Szukamy zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonych frontend developerów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub równoważne doświadczenie komercyjne
  • minimum 3-letnie doświadczenie
  • dobra znajomość HTML, CSS
  • dobra znajomość JavaScript, TypeScript
  • dobra znajomość Angular
  • znajomości Angular Material / Bootstrap
  • umiejętność posługiwania się linią poleceń (system operacyjny Linux)
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
  • umiejętność identyfikacji problemów i aktywnego generowania rozwiązań
  • otwartość na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
  • umiejętność logicznego myślenia
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i dzielenia się wiedzą
  • poczucie odpowiedzialności za tematy, którymi się zajmujesz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • znajomość SCSS
  • znajomość bibliotek do zarządzania stanem: NgRx / NgXs
  • znajomość zagadnień z obszaru wsparcia procesów sprzedaży produktów finansowych lub zarządzania obiegiem dokumentów elektronicznych
  • wyczucie UX / estetyki
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
Oferujemy
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD
,"to":[]}&orderby=date&order=DESC" hide_after="8" ]