IT Project Manager

Na stanowisku IT Project Managera będziesz współtworzyć nowe i rozwijać istniejące moduły w oparciu o zwinne metodyki zarządzania. Będziesz zajmować się równocześnie jednym-dwoma projektami. Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami. We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Twój zakres obowiązków:

Jako Kierownik Projektu w BMS będziesz:

  • prowadzić projekty IT dla klientów zewnętrznych z branży finansowej
  • opracowywać i utrzymywać harmonogram prac zespołu projektowego
  • monitorować na bieżąco postępy realizacji projektu oraz identyfikować potencjalne ryzyka
  • zarządzać zmianą w projekcie
  • zarządzać i występować w roli mentora w zespole projektowym, na co składają się:
    • zapewnianie warunków do efektywnej pracy
    • wspieranie zaangażowania członków zespołu
    • wsparcie w rozwiązywaniu problemów
    • współtworzenie kultury Agile w zespole
  •  zapewnienie sprawnego obiegu informacji w zespole oraz w komunikacji z klientem
  •  aktywne wsparcie klientów w definiowaniu nowych produktów oraz zmian funkcjonalnych dla produktów już istniejących

Oczekujemy od Ciebie

  • min. 3 lat doświadczenia w realizacji projektów IT dla klientów zewnętrznych
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane informatyczne)
  • wiedzy technicznej w obszarze rozwoju oprogramowania i/lub doświadczenia w pracy na stanowisku analityka, architekta lub programisty
  • praktycznej znajomości metodyki Agile
  • praktycznej znajomości narzędzi do prowadzenia projektów (JIRA, Trello, Redmine)
  • umiejętności identyfikacji i zrozumienia potrzeb klienta
  • umiejętności planowania i egzekwowania zleconych zadań
  • wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych
  • skuteczności i zaangażowania w realizację celów
  • inicjatywy, dynamizmu i elastyczności w działaniu
Oferujemy
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD
,"to":[]}&orderby=date&order=DESC" hide_after="8" ]