Java Technical Team Leader

Na stanowisku Java Technical Team Leadera będziesz współtworzyć nowe i rozwijać istniejące moduły w oparciu o zwinne metodyki zarządzania. Będziesz zajmować się równocześnie jednym- dwoma projektami. Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami. We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Twój zakres obowiązków:

Jako Java Technical Team Leader w BMS będziesz:

  • Liderem technicznym w zespole i mentorem dla pozostałych deweloperów
  • Współpracować z klientem (duże instytucje finansowe) w obszarze architektury i zakresu rozwiązań
  • Projektować architekturę różnorodnych rozwiązań
  • Identyfikować wymagania projektowe dotyczące infrastruktury, środowiska sprzętowego, integracji
  • Wybierać technologie, produkty i narzędzia dla wytwarzanych systemów
  • Pisać kod w technologiach opartych o JVM
  • Dbać o jakość kodu / praktyk wytwórczych / narzędzi
  • Współtworzyć kulturę Agile w zespole

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie IT
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu komercyjnych systemów w technologii Java i pokrewnych
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w roli lidera zespołu
  • Znajomość języka Java i jego ekosystemu (Spring, Hibernate, Serwery aplikacyjne)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość technologii WEB oraz WEB Services (REST/SOAP)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość metodyk/praktyk Agile (pair programming, TDD, code reviews, itd.)
  • Przydatna będzie znajomość: Jenkins, Gerrit, Linux, Oracle, PostgreSQL
Oferujemy:
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD