Młodszy Programista .NET

Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie, rozwój i utrzymywanie rozwiązań klasy enterprise w obszarze faktoringu, zgodnie z naszym procesem wytwórczym
  • dbanie o test coverage
  • dbanie o buildy CI / proces CD
  • dbanie o jakość i user experience naszych systemów
  • przygotowywanie paczek i wsparcie przy wdrażaniu nowych wydań naszych systemów

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty w komercyjnej firmie
  • dobra znajomość C# w obszarze WCF, WinForms, ORM (Entity Framework), DI
  • dobra znajomość SQL, zwłaszcza w wydaniu MS SQL Server (2016+), wiedza czym jest ACID, transakcyjność
  • umiejętność pisania unit testów i znajomość czym jest test coverage
  • umiejętność czytania i współtworzenia dokumentacji
  • chęć ułatwiania sobie życie poprzez automatyzację powtarzalnych zadań (na przykład w obszarze CI/CD, skrypty)
  • zaangażowanie i praca zespołowa

Mile widziane:

  • Dużym plusem będzie znajomość zagadnień finansowych i/lub doświadczenie w rozwoju systemów związanych z bankowością.
Oferujemy Tobie:
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
IntelliJ Ultimate Edition
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD