Programista Java
Projekt w którym możesz pracować
System, przetwarzający w czasie rzeczywistym i dostarczający kursy walut dla różnych produktów finansowych w infrastrukturze jednego z kilku największych polskich banków. System obsługuje również procesy kupna i sprzedaży walut oraz innych produktów finansowych dla klientów korporacyjnych i detalicznych. System musi spełniać wysokie wymagania wydajnościowe i niezawodnościowe; wdrożony na farmie serwerów. Technologia - Java, Spring, Hibernate, JBoss EAP.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, AngularJS, Spring, Hibernate
  • wykonywanie code review
  • analiza kodu źródłowego w języku Java
  • pisanie testów jednostkowych
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej umiejętności programowania w Javie i JavaScript
  • doświadczenie w pracy z bazami danych np. Oracle
  • dobra znajomość Spring, Hibernate
  • minimum rocznego doświadczenia
  • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • znajomość innych języków z rodziny JVM np. Scala, Groovy
  • znajomość języków skryptowych np. Python
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
  • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach
  • znajomość zagadnień związanych z BPM
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
IntelliJ Ultimate Edition
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Stół do ping ponga
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Książki
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD