Programista / Tech Lead Java

Rekrutujemy do zespołu, który realizuje nowoczesne projekty w obszarze leasingu dla klienta będącego liderem na rynku. Nasze projekty oparte są o poniższe technologie: Spring Boot, Hibernate, Kafka, REST API, Java od 11 i wyżej, Angular. Ponadto rozwijamy i utrzymujemy system sprzedażowy w Java 8, Spring, Hibernate, Kafka.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, Spring, Hibernate, Kafka
  • Współpraca z klientem w zakresie architektury rozwiązań, przeglądu bieżących procesów biznesowych w celu optymalizacji
  • Współpraca z zespołem developerskim w zakresie przygotowania koncepcji, architektury i szacowania pracochłonności
  • Koordynowanie prac w rozwoju oprogramowania
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Bycie liderem technicznym w zespole i mentorem dla pozostałych programistów
Oczekujemy:
  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w Javie
  • Minimum 5-letniego doświadczenia
  • Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Dobrej znajomości Spring, Hibernate, Kafka
  • Znajomości praktyk tworzenia systemów (DDD, CQRS, Hexagonal architecture itp.)
  • Znajomości Spring Cloud i doświadczenie przy tworzeniu mikroserwisów
Oferujemy:
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD