eGEOS - portal geolokalizacyjny 

Portal eGeos oferowany wspólnie z firmą eMapa
System eGeos pozwala na umieszczenie na portalu internetowym firmy interaktywnej mapy zawierającej dane geograficzne i teleadresowe całej Polski, wyposażonej w funkcje odnajdowania obiektów i wyszukiwania drogi dojazdu do nich. Dzięki zastosowaniu oprogramowania eGeos, firma może udostępnić swoim klientom narzędzie pozwalające na wyszukanie najbliższej placówki, punktu usługowego czy bankomatu oraz zaplanowanie najdogodniejszej trasy dotarcia do tego punktu.
Portal eGeos to dokładna baza danych geograficznych i teleadresowych całej Polski. System umożliwia dodawanie, modyfikowanie i odnajdowanie obiektów POI. Wyznaczanie drogi pomiędzy wybranymi obiektami jest możliwe według zadanego klucza. Podstawowe z nich to najkrótsza i najszybsza. Ponadto użytkownik może ustawić też własne preferencje wyliczania trasy np. tylko po drogach krajowych.
Wszystkie funkcje są dostępne przez łatwy do dostosowania, intuicyjny interfejs przeglądarkowy. Istnieje możliwość integracji portalu z systemami dziedzinowymi i zastosowania systemu w procesach wewnętrznych organizacji. Komponentowa budowa systemu eGeos pozwala również na wykorzystanie go w procesach wewnętrznych – np. w procesie sprzedaży, likwidacji szkód komunikacyjnych czy assistance.
Korzyści: