Systemy na zamówienie

Najlepsze praktyki projektowe i satysfakcja naszych Klientów

Od początku działalności firmy bardzo istotnym elementem naszej oferty jest tworzenie oprogramowania „od zera” w odpowiedzi na indywidualne, specyficzne wymagania naszych Klientów. Posiadamy w portfolio wiele wdrożeń takich systemów, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania, oraz szybkością i punktualnością dostaw. Miarą naszego sukcesu w tym obszarze jest potwierdzone referencjami zadowolenie naszych Klientów oraz stale rosnąca liczba tego typu projektów.

Nasze systemy tworzone na zamówienie precyzyjnie odpowiadają specyficznym wymaganiom biznesowym oraz uwarunkowaniom środowiska IT naszych Klientów. Oferujemy wsparcie w całym procesie powstawania rozwiązania informatycznego. Obejmuje ono konstruowanie biznes planu, którego realizację będzie wspierał projektowany system, proces analizy wymagań, prototypowanie, budowę, testy, aż do chwili uruchomienia produkcyjnego aplikacji. Następnie zapewniamy wieloletnie wsparcie serwisowe i rozwojowe.
Mamy świadomość odpowiedzialności, którą przyjmujemy wobec naszych Klientów, dlatego przede wszystkim specjalizujemy się w technologiach .NET i Java, doskonale sprawdzonych w rozwiązaniach typu enterprise, które gwarantują stabilność i bezpieczeństwo budowanych przez nas systemów. Jednocześnie, przykładając szczególną wagę do stałego zwiększania naszych kompetencji, stosujemy w projektach najnowocześniejsze rozwiązania, wzorce projektowe i trendy. Dzięki takiemu podejściu nasze systemy cechują się doskonałym wyważeniem dojrzałości i wiarygodności oraz nowoczesności.