Aktualności

Szukamy Testera Oprogramowania
published on 17.09.2021

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Testera Oprogramowania do naszego warszawskiego zespołu. Jeżeli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu i posiadasz min. 2 lata doświadczenia w testowaniu, wyślij cv na rekrutacja@bms.com.pl. Zakres obowiązków oraz nasze wymagania znajdziesz tutaj: Tester Oprogramowania.

Szukamy Programisty Java
published on 06.09.2021

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Programisty Java do naszego warszawskiego zespołu. Jeżeli masz doświadczenie w programowaniu w Javie i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do nas, wyślij cv na rekrutacja@bms.com.pl. Zakres obowiązków oraz nasze wymagania znajdziesz tutaj: Programista Java.

Szukamy Programisty .NET
published on 16.08.2021

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Programisty .NET do naszego warszawskiego zespołu. Jeżeli masz doświadczenie w programowaniu w .NET i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do nas, wyślij cv na rekrutacja@bms.com.pl. Zakres obowiązków oraz nasze wymagania znajdziecie tutaj:
- Programista .NET
- Młodszy Programista .NET

Atakama – nowy system do cyfrowego podpisywania dokumentów
published on 04.11.2020

Do rodziny produktów Atakama dołączył nowy system do cyfrowego podpisywania dokumentów. Dzięki niemu usprawnisz podpisywanie dokumentów w Twojej firmie.

BMS na SUMMIT EOIF GIGACON 2020
published on 18.08.2020

Zapraszamy na prelekcję BMS online "Proste, dedykowane rozwiązania w obszarze dokumentów czy platforma workflow/BPM? Sprawdź, co lepiej pasuje do Twojej organizacji.", która odbędzie się 27 sierpnia w godzinach 14.25-14.45.