Alfresco i zarządzanie dokumentami

BMS oficjalnym partnerem Alfresco w Polsce
BMS jest OFICJALNYM PRZEDSTAWICIELEM i DYTRYBUTOREM SUBSKRYPCJI ALFRESCO w Polsce. Oferujemy produkty ALFRESCO oraz rozwiązania oparte na tej technologii, a także doradztwo i wsparcie wdrożeniowe. ALFRESCO to wiodące rozwiązanie do zarządzania dokumentami i wiedzą przedsiębiorstwa łączące otwartość open-source i innowacyjność ze skalowalnością platformy klasy enterprise.

Bezpieczny dostęp do dokumentów z urządzeń mobilnych

Twoje dokumenty są dostępne zawsze, nieważne z jakiego urządzenia korzystasz. Nie masz dostępu do Internetu? Nie szkodzi, Alfresco dzięki mechanizmom automatycznej synchronizacji pozwala pracować nad dokumentami nawet w trybie offline.

Integracja z większością narzędzi i systemów Enterprise

Pracujesz na co dzień z MS Outlook albo z SAP? Alfresco udostępnia wtyczki do większości popularnych narzędzi i programów, dzięki czemu masz dostęp do swoich dokumentów i procesów z programu, z którego lubisz korzystać.

Inteligentna wyszukiwarka treści

Przyzwyczaiłeś się do korzystania z wyszukiwarki Google'a? Chcesz, żeby wyszukiwarka automatycznie podpowiadała Ci jakiej treści szukasz? Inteligentna wyszukiwarka Alfresco pozwoli Ci na łatwe i szybkie znalezienie właściwego dokumentu, a dzięki szerokiej gamie predefiniowanych filtrów dostosujesz wyniki wyszukiwania do swoich preferencji.

Efektywna praca grupowa nad treścią

Interfejs Alfresco został zaprojektowany z myślą o efektywnej pracy grupowej nad różnymi rodzajami treści: prostymi dokumentami, plikami multimedialnymi, rysunkami. Alfresco dostarcza szereg narzędzi wspierających współpracę użytkowników: zdefiniowane obszary robocze, fora, wiki, powiadomienia o aktywnościach, wersjonowanie dokumentów itd. Nigdy wspólna praca nad dokumentami nie była taka prosta.

Open source

Alfresco jest rozwiązaniem open source. Dzięki temu niezwykle łatwo może zostać zintegrowane z innymi systemami (wsparcie dla otwartych standardów: CMIS, CIFS, WebDAV, publiczne API) oraz dostosowane do specyficznych potrzeb Twojej organizacji. Szeroka społeczność programistów wytwarzających ciągle nowe funkcjonalności powoduje, że Alfresco błyskawicznie odpowiada na potrzeby rynku.

Zintegrowany silnik procesowy

Zintegrowany z Alfresco silnik procesowy Activiti pozwoli Ci na realizację procesów biznesowych skoncentrowanych na dokumentach. Pracujesz z partnerami lub klientami zewnętrznymi? Wykorzystaj procesy hybrydowe, które mogą być bezpiecznie realizowane w Alfresco przez użytkowników zewnętrznych. Dzięki raportowaniu z przebiegu procesów zwiększysz efektywności i wyeliminujesz wąskie gardła.

Skalowalność i bezpieczeństwo

Architektura Alfresco pozwala na łatwe skalowanie rozwiązania, dzięki czemu Alfresco może być wykorzystywane zarówno przez mniejsze jak i bardzo duże organizacje. Poziom bezpieczeństwa, skalowalność, wydajność i wysoka dostępność dostarczana przez Afresco pozwala na zarządzanie milionami krytycznych dla organizacji dokumentów. Średnia instalacja Alfresco obejmuje wsparcie dla ponad 100 milionów dokumentów i kilka tysięcy użytkowników.

Chmura hybrydowa

Alfresco umożliwia stworzenie chmury hybrydowej – przestrzeni, w której w bezpieczny sposób można udostępniać pliki klientom, partnerom zewnętrznym na określony czas. Według przeprowadzonych przez Alfresco Inc. badań aż 60% przetwarzanych przez przedsiębiorstwo plików musi na jakimś etapie swojego cyklu życia być udostępnione określonym użytkownikom zewnętrznym.