SEKTOR FINANSOWY

Kompetencje technologiczne i wiedza biznesowa

Siłą BMS jest połączenie wysokich kompetencji technologicznych i metodycznych z głęboką wiedzą biznesową dotyczącą funkcjonowania banków i instytucji finansowych. BMS wielokrotnie realizował projekty informatyczne i doradcze dla klientów z tego sektora, często obejmujące obszary krytyczne dla działalności organizacji.
Nasza oferta dla sektora finansowego
Wybierz obszar:
W wyniku wielu lat doświadczeń, poznawania potrzeb klientów, zdobywania wiedzy dziedzinowej i realizacji projektów informatycznych w obszarze finansowym BMS dopracował się grupy produktów - systemów informatycznych wspierających działanie instytucji finansowych w zakresie bankowości, leasingu, faktoringu oraz ubezpieczeń. Nasze podejście produktowe pozwala zagwarantować naszym klientom wysoką jakość, niezawodność i dojrzałość oferowanych przez nas rozwiązań.
Jednocześnie jako autorzy tych systemów zapewniamy nie tylko oprogramowanie doskonale spełniające wymagania rynku w swoim obszarze, ale również zespół ekspertów - programistów, architektów, analityków, którzy specjalizują się w tym obszarze i są gotowi podjąć partnerski merytoryczny dialog z naszymi klientami.