Dołącz do nas

Wiemy, że ludzie to nasz największy kapitał
Zdajemy sobie sprawę, że sukces zależy przede wszystkim od osób, które w nim uczestniczą. Wiemy, że ludzie to nasz największy kapitał. Staramy się stworzyć kulturę i warunki pracy, które motywują do działania i sprawiają, że pracujemy z przyjemnością. Nasz zespół to grupa ambitnych ekspertów i dobrych kolegów.
Technologie i Narzędzia
Budując oprogramowanie korzystamy z języków z rodziny JVM, takich jak Java, oraz z platformy Microsoft .NET. W przeciwieństwie do wielu innych software house’ów, nie boimy się rekomendować naszym klientom najnowszych technologii. Staramy się, aby każdy rozpoczynany projekt był “na czasie”, jeżeli chodzi o stos technologiczny. Nie unikamy języków funkcyjnych ani nierelacyjnych baz danych.

Rozumiemy również, że do rozwiązywania różnych problemów najskuteczniejsze są różne technologie. Wcielamy to podejście w życie przez zastosowanie wysokiego stopnia komponentyzacji systemów, które budujemy; wierzymy w architektury oparte o mikroserwisy. W ten sposób jest nam łatwiej nieustannie poszukiwać lepszych rozwiązań i pozostawać zawsze na czasie!

Metodyki i jakość
Aby skutecznie osiągać cele biznesowe naszych klientów od lat stosujemy zwinne metodyki tworzenia oprogramowania. Mamy na pokładzie światowej klasy ekspertów w tej dziedzinie. Pracujemy w Scrum, nieobcy jest nam też Kanban, a wszystkie nasze procesy wytwórcze nieustannie ulepszamy przy pomocy cyklicznych retrospektyw. Naszym priorytetem jest zawsze jakość. Rozumiemy, że w dłuższej perspektywie czasu wyższa jakość oznacza większą wydajność.

Dodatkowo wierzymy w automatyzację wszystkich wykonywanych czynności, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji testów. Pasjonuje nas test-driven design oraz domain-driven design. Lubimy, gdy nasz kod jest czytelny, dlatego korzystamy z dobrodziejstw code review oraz programowania w parach. Wiemy, że w niektórych obszarach można, a nawet trzeba dążyć do perfekcji!

Rozwój zawodowy

Jesteśmy aktywni w społeczności. Wielu z nas traktuje regularne uczestnictwo w konferencjach branżowych jako jedną ze swoich pasji. Mamy pośród nas prelegentów, którzy swoje ambicje realizują zarówno na miejskich spotkaniach typu WJUG, jak i na prestiżowych międzynarodowych zlotach programistycznych. Jesteśmy dumni z tego, że wielu z naszych kolegów pomogliśmy wykonać pierwszy krok w stronę zostania osobą rozpoznawaną w społeczności. Także niejeden projekt open-source nosi w sobie nasz wkład.

Spotykamy się na firmowych hackatonach, na których sukcesywnie eksplorujemy nowe technologie. Z własnej inicjatywy organizujemy regularnie spotkania w konwencji "prywatnego WJUG", gdzie dzielimy się wiedzą zarówno techniczną, jak i dobrymi praktykami, a także opowiadamy sobie nawzajem o doświadczeniach z naszych projektów!

Jak się u nas pracuje?
Dbając o naszych pracowników, nie ograniczamy się tylko do sfery rozwoju zawodowego. Zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną, lekcje angielskiego w naszym biurze czy też zewnętrzne monitory. Jeździmy na weekendowe wyjazdy integracyjne, robimy grille w naszym firmowym ogrodzie, od pracy możemy się oderwać przy stole do ping ponga i piłkarzyków. Niektóre zespoły lubią także grać w rzutki. Elastycznie podchodzimy do czasu pracy, co pozwala na połączenie pracy w BMS z zajęciami na uczelni. Na dojeżdżających do pracy rowerem czekają prysznice, zmotoryzowani mogą zaparkować samochody na bezpłatnym parkingu przed naszą firmą.

Regularnie dyskutujemy o tym, jak uczynić naszą pracę łatwiejszą. Podczas Lean Coffee rozmawiamy o naszych pomysłach i potrzebach. Każdy ma prawo głosu, każda propozycja zostanie przedyskutowana. Nasze rozmowy pozwoliły wprowadzić w życie wiele inspirujących pomysłów. Właśnie w ten sposób narodziły się BMS-owe hackathony, regularne spotkania R&D czy dofinansowanie piłki nożnej. Nie zapominamy także o bardziej prozaicznych kwestiach, takich jak stojak na rowery czy też regularne dostawy cytrusów, z których wyciskamy świeże soki. Dzięki temu pracuje się w BMS-ie coraz przyjemniej!

IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD
Aktualnie poszukujemy: