BMS na EOIF Gigacon Summit w Warszawie
published on 16.07.2019

Zapraszamy na nasze stoisko oraz prelekcję, która odbędzie się 24 lipca o godz. 12.40. Opowiemy o "Migracji wielkich repozytoriów dokumentów – strategiach i zagrożeniach".

O prelekcji

Rozwój platform cyfrowych, podpisu elektronicznego oraz powszechny odwrót od papieru sprawiają, że w organizacjach opartych o informację następuje gwałtowny wzrost liczby oraz wielkości repozytoriów dokumentów. Podczas gdy słuszność strategii unifikacji i centralizacji zbiorów dokumentów jest już dzisiaj bezsporna, przedmiotem debaty wciąż pozostaje strategia migracji i integracji tych zbiorów. W toku wystąpienia BMS przedstawi dostępne strategie migracyjne oraz podzieli się praktycznym doświadczeniem z ich zastosowania, natomiast przedstawiciel firmy NEUCA opowie o tym, jak przeprowadzona została migracja dokumentów w tej organizacji, jakie napotkano problemy i jak sobie z nimi poradzono.

O konferencji

Konferencja EOIF Gigacon Summit odbędzie się w dniach 23-24 lipca na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Udział jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Rejestracja dostępna jest na stronie konferencji:
https://gigacon.org/event/eoif_summit_19/