BMS oficjalnym partnerem SWIFT
published on 02.07.2024

BMS uzyskał status oficjalnego partnera SWIFT, która utrzymuje sieć telekomunikacyjną do wymiany informacji w transakcjach finansowych na całym świecie.

Partnerstwo to potwierdza, że BMS prowadzi ugruntowaną i renomowaną działalność oraz posiada zdolność i zasoby do dostarczania wartości dodanej dla klientów SWIFT poprzez swoje produkty i usługi.

Wiele autorskich rozwiązań BMS wykorzystuje komunikację ze SWIFT, m.in. hub płatniczy OZYRYS, kompleksowo obsługujący przetwarzanie płatności w bankach, czy platforma OLIMPIA, pozwalająca bankom na całościowe zarządzanie usługami płynnościowymi (cash pooling). 

Uzyskany status partnera, dzięki bezpośredniemu dostępowi do wiedzy i dokumentacji SWIFT, pozwoli nam jeszcze lepiej planować i realizować rozwój obecnych oraz kolejnych systemów, tak aby zawsze były zgodne z rynkowymi standardami i wykorzystywały najnowsze rozwiązania SWIFT.

Jest to pierwszy krok w naszym partnerstwie, który otwiera drogę do uzyskania kolejnych, bardziej zaawansowanych stopni.