IZYDA – nowoczesny system do obsługi faktoringu

Kompleksowa obsługa procesów faktoringowych
Dynamicznie rozwijający się rynek usług faktoringowych w Polsce stawia nowe, coraz wyższe wymagania. Powiększająca się grupa docelowa klientów daje duże możliwości zysku, ale z drugiej strony wymaga stałego budowania przewagi nad rozwijającą się konkurencją poprzez krótki time-to-market dla oferowanych produktów oraz zwiększanie jakości i dostępności usług. Kluczowe staje się wejście na rynek z nową działalnością w jak najkrótszym czasie, a co za tym idzie jak najszybsze wdrożenie produkcyjne działającego systemu informatycznego. Istotną przewagą rynkową staje się także możliwość szybkiego oferowania klientom nowatorskich produktów dostosowanych do ich potrzeb. Ważne dla całego przedsięwzięcia jest zapewnienie klientowi niezbędnych informacji i kontroli nad pozyskiwanym finansowaniem poprzez dostęp do nowoczesnego portalu www oraz uproszczenie obsługi operacyjnej.
IZYDA wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom - to kompleksowy system informatyczny do obsługi procesów faktoringowych, stworzony z myślą o faktorach, bankach i firmach rozpoczynających świadczenie usług faktoringowych.
IZYDA wspiera wszystkie powszechnie spotykane na rynku produkty faktoringowe: faktoring klasyczny, odwrotny, pełny, niepełny, ubezpieczeniowy, importowy, eksportowy i inne.

Technologia

System IZYDA został zbudowany w oparciu o nowoczesny stos  technologiczny, który ułatwia jego skalowanie oraz dalszą rozbudowę:

  • MS .NET framework (backend)
  • WEB API
  • Angular 2+ (frontend)

Wdrożenia

IZYDA została w ciągu ostatniego roku z powodzeniem wdrożona u 3 klientów:

  • Niezależny startup fintech oferujący usługi mikrofaktoringu przez internet
  • Startup faktoringowy działający w bankowej grupie kapitałowej
  • Bank wykorzystujący system IZYDA do obsługi finansowania stocku
Korzyści