SAILOR - sprzedaż produktów finansowych

Dojrzały system, który usprawni procesy sprzedażowe
W obecnych czasach rynek usług finansowych w Polsce osiągnął dużą dojrzałość. Dla klientów liczą się nie tylko oferowane ceny, ale także atrakcyjna, dopasowana oferta oraz inne aspekty, takie jak krótki czas i wysoka jakość obsługi. Aby instytucja finansowa mogła wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, potrzebuje dojrzałego systemu informatycznego, który kompleksowo i skutecznie usprawni procesy sprzedażowe.

Sprzedaż produktów finansowych to złożony proces, w który zaangażowanych jest wiele podmiotów (klienci, pośrednicy, pracownicy instytucji finansowej). SAILOR obejmuje swoim zakresem funkcjonalnym wszystkie etapy sprzedaży, począwszy od przygotowania oferty, poprzez ocenę ryzyka aż do wydrukowania dokumentów umowy i eksport danych do systemu centralnego.

Bogate funkcjonalności systemu automatyzują pracę uczestników procesu na każdym kroku i pozwalają na szybki dostęp do szczegółowych informacji o statusie bieżących i archiwalnych spraw. SAILOR jest rozwijany przez doświadczony zespół, który wypracował szerokie kompetencje biznesowe dotyczące specyfiki sprzedaży produktów finansowych oraz poznał najdrobniejsze potrzeby codziennej pracy sprzedawców.
Korzyści: