Technologie Java i Microsoft .NET

Jako eksperci Java oraz Microsoft .NET doskonale znamy i rozumiemy silne punkty każdej z nich.

Technologie Java oraz Microsoft .NET są sprawdzonym rozwiązaniem jeżeli chodzi o budowę systemów klasy enterprise. Z ich wykorzystaniem jesteśmy w stanie zbudować praktycznie każde rozwiązanie “szyte na miarę”. Jako eksperci od obu tych technologii doskonale znamy i rozumiemy silne punkty każdej z nich. Zdajemy sobie sprawę zarówno z szybkości developmentu będącej niezaprzeczalną cechą technologii Microsoft .NET, jak i z potęgi skalowalności tkwiącej w rozwiązaniach rodziny Java JVM.

Dobra architektura to podstawa

Wiemy, że dobra architektura to podstawa każdego systemu. Dlatego dużo inwestujemy w proces projektowania architektury rozwiązań, które budujemy. Mamy w naszym zespole światowej klasy ekspertów w dziedzinie architektury systemów korporacyjnych, a także wspomagamy się specjalizowanymi narzędziami wizualizacyjnymi (np. Structure 101).

Dużą wagę przykładamy również do tego, aby nasze systemy były modularne. Z tego powodu postawiliśmy na koncepcję mikroserwisów jako na wiodący wzorzec architektoniczny w nowo realizowanych systemach. Wiemy jednak, że żadne trendy nie są wieczne. Dlatego nieustannie trzymamy rękę na pulsie, a inspiracją pozostają dla nas ludzie pokroju Martina Fowlera. Wszystko po to, aby systemy, które budujemy dla naszych Klientów, pomagały im rozwijać swój biznes szybciej od konkurencji!

Systemy budowane z nami to:

  • nowoczesna, ale sprawdzona technologia
  • innowacyjne narzędzia oraz metodyki
  • doświadczenie najlepszych ekspertów na rynku
  • wiedza biznesowa z wielu różnych obszarów
Wybór właściwych narzędzi