Programista .NET
Zakres zadań:
  • tworzenie, rozwój i utrzymywanie rozwiązań klasy enterprise w obszarze bankowości i finansów
  • wykonywanie code review
  • przygotowywanie i weryfikacja paczek wdrożeniowych
  • tworzenie opisów technicznych wymagań

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w C#.NET
  • znajomości języka SQL (mile widziany MS T-SQL)
  • znajomości technologii Entity Framework oraz WCF
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • znajomość technologii Spring.NET, jQuery, ASP.NET MVC, ReactJS, Angular 2+, log4net
  • znajomość zagadnień związanych z Web Services
  • doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server
  • znajomość technologii Entity Framework, WCF, WinForms
  • doświadczenie w pracy zespołowej
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
IntelliJ Ultimate Edition
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD