Junior Sales Support Specialist

Od ponad 25 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Jako  Junior Sales Support Specialist będziesz wspierać nasz zespół sprzedażowy w pracy operacyjnej. We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przygotowania ofert (m.in. weryfikacja zapytań ofertowych, przygotowanie szablonu oferty, zbieranie materiałów handlowych i formalnych, pilnowanie terminów)
  • Wsparcie w innych działaniach handlowych (m.in. przygotowywanie prezentacji, umawianie spotkań, wstępna obsługa zapytań handlowych)
  • Wsparcie w obsłudze kwestii formalnych w relacjach z partnerami i klientami BMS (np. aktualizacja polisy ubezpieczeniowej zgodnie z zawartymi umowami z klientami, aktualizacja zaświadczeń z ZUS, US etc.)
  • Utrzymywanie aktualności i kompletności repozytorium materiałów działu handlowego w zakresie elementów/dokumentów wykorzystywanych w składanych ofertach, dokumentacji klientowskiej (umowy i inne dokumenty dotyczące relacji z klientem)
  • Utrzymywanie aktualności i kompletności danych w CRM - regularne przeglądy, uzupełnianie brakujących informacji
  • Obsługa udziału BMS w konferencjach
  • Współpraca z działem marketingu przy przygotowywaniu materiałów marketingowych i handlowych (wzorce prezentacji, materiały produktowe)
  • Współpraca z innymi działami BMS
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w sprzedaży, marketingu, najlepiej w branży IT
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zwracanie uwagi na detale i szczegóły (np. błędy językowe, różne formatowania w jednym dokumencie)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, otwartość na kontakt z ludźmi
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale także samodzielność w realizowaniu zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office/Google Workspace i innych narzędzi biznesowych biznesowych oraz mediów społecznościowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (rozmowy i czytanie/pisanie)
  • Znajomość zagadnień sektora finansowego i/lub usług IT na ogólnym poziomie
  • Umiejętność logicznego myślenia i chęć szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • Swoboda w poruszaniu się w mediach społecznościowych (LinkedIn)
  • Kreatywność/pomysłowość w tworzeniu prezentacji/materiałów marketingowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Znajomość programu Canva
To oferujemy:
IntelliJ Ultimate Edition
Elastyczne godziny pracy
Grille i imprezy
Kuchnia
Lekcje angielskiego
Ogród
Stojak na rowery
Stół do piłkarzyków
Programowanie w parach
Prysznice
Opieka medyczna
Soki
Wewnętrzne hackathony
Wewnętrzne szkolenia
Wyjazdy integracyjne
Bezpłatny parking
Bilety na konferencje
Dofinansowanie sportów
Duży zewnętrzny monitor
Dyski SSD